قیمت گلکسی واچ ۴ و واچ ۴ کلاسیک افشا شد

در
دسته بندی ها: اخبار فناوری

دیجیاتو: سامسونگ در همین تابستان از جدیدترین ساعت هوشمندش در دو مدل و با رابط کاربری One UI Watch رونمایی می‌کند. حالا شاهد افشای قیمت گلکسی واچ ۴ و واچ ۴ کلاسیک هستیم.

قیمت گلکسی واچ ۴ و واچ ۴ کلاسیک افشا شد

کره‌ای‌ها می‌خواهند دو نسخه از ساعت هوشمند جدیدشان را روانه بازار کنند که نه تنها از طراحی متفاوتی بهره می‌برند، بلکه قیمت آن‌ها هم با یکدیگر فرق می‌کند. گلکسی واچ ۴ استاندارد که حاشیه چرخان ندارد، در دو نسخه با ابعاد ۴۰ و ۴۴ میلی‌متر از راه می‌رسد.

قیمت گلکسی واچ ۴ با ابعاد ۴۰ میلی‌متر در محدوده ۳۵۰ تا ۳۷۰ یورو قرار می‌گیرد و مدل بزرگتر قیمتی در محدوده ۳۸۰ تا ۴۰۰ یورو دارد. این ساعت هوشمند در هردو نسخه با رنگ‌های مشکی، نقره‌ای، سبز و طلایی به فروش می‌رسد.

قیمت گلکسی واچ ۴ و واچ ۴ کلاسیک افشا شد

سامسونگ در کنار نسخه استاندارد، مدل کلاسیک ساعت هوشمندش را هم وارد بازار خواهد کرد که از حاشیه چرخان بهره می‌برد. این محصول نسبت به برادرش ابعاد بزرگتری خواهد داشت و البته با قیمت بالاتری هم فروخته خواهد شد.

گلکسی واچ ۴ کلاسیک در نسخه‌های ۴۲ و ۴۶ میلی‌متری از راه می‌رسد که مدل اول قیمتی در محدوده ۴۷۰ تا ۵۰۰ یورو خواهد داشت. اگر کاربران به دنبال خرید مدل ۴۶ میلی‌متری این ساعت هوشمند سامسونگ باشند، باید قیمتی در حدود ۵۰۰ تا ۵۳۰ یورو به سازنده‌اش پرداخت کنند. مدل کلاسیک تنها در رنگ مشکی و نقره‌ای به فروش می‌رسد.

قیمت گلکسی واچ ۴ و واچ ۴ کلاسیک افشا شد

به نظر می‌رسد کره‌ای‌ها برای مدل بزرگتر ساعت هوشمند جدیدشان که از نمایشگر بزرگتر و باتری حجیم‌تر بهره می‌برد، ۳۰ یورو هزینه بیشتری از کاربران طلب می‌کنند که در مقایسه با گذشته تفاوتی ندارد. برای مثال گلکسی واچ ۴۱ میلی‌متری قیمتی برابر ۴۳۰ یورو دارد و قیمت مدل ۴۵ میلی‌متری‌اش به ۴۶۰ یورو می‌رسد.

سامسونگ در کنار ساعت‌های هوشمند جدیدش، از ایرباد بی‌سیم تازه به نام گلکسی بادز ۲ هم رونمایی خواهد کرد که طبق گزارشی در گذشته قیمتی در محدوده ۱۵۰ تا ۱۷۰ یورو خواهد داشت. البته گزارش جدید قیمت این هدفون را ۱۸۰ تا ۲۰۰ یورو اعلام کرده است.