مک‌بوک پرو اپل به وبکم مجهز می‌‎شود

در
دسته بندی ها: اخبار فناوری

دیجیاتو: اپل برای معرفی نسل جدید مک‌بوک پرو با نمایشگرهای ۱۴ و ۱۶ اینچی آماده می‌شود و طبق جدیدترین اطلاعات، خریداران این لپ‌تاپ‌ها به وبکم ۱۰۸۰p دسترسی پیدا می‌کنند.

آی‌مک ۲۴ اینچی اپل به دوربین فیس‌تایم ۱۰۸۰p مجهز شده که یک بروزرسانی قابل توجه نسبت به گذشته این محصول به حساب می‌آید. حالا به نظر می‌رسد کوپرتینویی‌ها چنین ارتقایی را برای نسل جدید مک‌بوک پرو هم درنظر دارند.

به گفته یکی از منابع موثق حوزه فناوری به نام «Dylandkt»، نسل آینده مک‌بوک پرو به وبکم بهبودیافته ۱۰۸۰p مجهز می‌شود و البته چنین دوربینی به سایر محصولات سری مک هم راه پیدا خواهد کرد.

در حال حاضر مک‌بوک پرو و مک‌بوک ایر از دوربین فیس‌تایم ۷۲۰p بهره می‌برند. با وجود اینکه بسیاری منتظر ارتقای این دوربین در مک‌های مجهز به چیپ M1 بودند، اما اپل تصمیم گرفت مک‌بوک پرو و مک‌بوک ایر M1‌ را همچنان با وبکم ۷۲۰p‌ روانه بازار کند.

مک‌بوک پرو اپل به وبکم مجهز می‌‎شود

طبق گزارش‌های اخیر، مک‌بوک پرو ۱۴ و ۱۶ اینچی اپل در فصل سوم سال جاری میلادی به تولید انبوه می‌رسند و در همین بازه زمانی معرفی خواهند شد. مشکلات در زنجیره تامین قطعات باعث شده بود که گزارش‌ها در گذشته به معرفی این محصولات در فصل چهارم ۲۰۲۱ یا فصل اول ۲۰۲۲ اشاره کنند.

با توجه به اینکه Dylandkt در گذشته اطلاعات درستی درباره محصولات آینده اپل منتشر کرده، می‌توان تقریبا به گفته اخیرش اعتماد کرد. همین منبع چند وقت پیش از معرفی مک‌بوک ایر جدید با چیپ M2 در نیمه اول ۲۰۲۲ خبر داد. اخیرا تحلیلگر مطرح محصولات اپل یعنی «مینگ-چی کو» هم به معرفی این لپ‌تاپ در سال آینده میلادی اشاره کرده است.

مک‌بوک پرو و ایر جدید با طراحی تازه‌ای از راه می‌رسند و احتمالا کاربران می‌توانند مدل ایر را در رنگ‌های متنوعی سفارش دهند. انتظار می‌رود کوپرتینویی‌ها مدل پرو را به چیپ M1X و مدل ایر را به تراشه M2 مجهز کنند.