نرخ ارز، دلار، سکه، طلا، یورو امروز چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ | سردرگمی بازار طلا و ارز در پی تنش‌های ایران و امریکا

به گزارش اقتصادنیوز،امروز قیمت سکه امامی مانند روز قبل  رشد قیمت را تجربه کرد. سکه امامی که روز قبل  تا ۵,۱۳۱,۰۰۰ (پنج میلیون و یکصد و سی و یک هزار) تومان رسیده بود، امروز – چهارشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۸ مصادف با ۰۸ ژانویه ۲۰۲۰ – با رشد ۱.۸۷ درصدی به ۵,۲۲۹,۰۰۰ (پنج میلیون و دویست و بیست و نه هزار) تومان رسید.

 

امروز در پی افزایش بی سابقه قیمت طلا، هر گرم طلا ۱۸ عیار مانند روز قبل  رشد قیمت را تجربه کرد. هر گرم طلا ۱۸ عیار که روز قبل  تا ۵۰۶,۵۰۰ (پانصد و شش هزار و پانصد ) تومان رسیده بود، امروز – چهارشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۸ مصادف با ۰۸ ژانویه ۲۰۲۰ – با رشد ۱.۳ درصدی به ۵۱۳,۲۰۰ (پانصد و سیزده هزار و دویست ) تومان رسید.

امروز چهارشنبه 18 دی ماه، قیمت سکه پابه پای قیمت طلا روند صعودی در پیش گرفت. سکه بهار آزادی در بازار داخلی ۵,۰۵۰,۰۰۰ (پنج میلیون و پنجاه هزار) تومان قیمت خورد. همچنین سکه امامی با افزایش ۱.۸۷ درصدی نسبت به روز قبل ، ۵,۲۲۹,۰۰۰ (پنج میلیون و دویست و بیست و نه هزار) تومان معامله شد. هر سکه گرمی در بازار داخلی هم ۹۵۰,۰۰۰ (نهصد و پنجاه هزار) تومان قیمت خورد.

امروز قیمت دلار در بازار تهران مانند روز قبل  رشد قیمت را تجربه کرد. دلار در بازار تهران که روز قبل  تا ۱۳,۹۸۰ (سیزده هزار و نهصد و هشتاد ) تومان رسیده بود، امروز – چهارشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۸ مصادف با ۰۸ ژانویه ۲۰۲۰ – با رشد ۱.۲۷ درصدی به ۱۴,۱۶۰ (چهارده هزار و یکصد و شصت ) تومان رسید.

امروز در بازار تهران قیمت یورو به صورت نقدی ۱۵.۷۵۰ هزار تومان قیمت خورد که نسبت به روز گذشته با افزایش شدید قیمت همراه بود.

 

امروز چهارشنبه ۱۸ دی ماه، قیمت سکه پابه پای قیمت طلا روند صعودی در پیش گرفت.

سکه بهار آزادی در بازار داخلی ۵,۰۵۰,۰۰۰ (پنج میلیون و پنجاه هزار) تومان قیمت خورد.

همچنین سکه امامی با افزایش ۱.۸۷ درصدی نسبت به روز قبل ، ۵,۲۲۹,۰۰۰ (پنج میلیون و دویست و بیست و نه هزار) تومان معامله شد.

هر سکه گرمی در بازار داخلی هم ۹۵۰,۰۰۰ (نهصد و پنجاه هزار) تومان قیمت خورد.

 

منبع : www.shahrekhabar.com

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *