بوگاتی، Chiron Super Sport را آزمایش می‌کند

در
دسته بندی ها: اخبار فناوری

وب سایت کلیک: بوگاتی Chiron Super Sport وارد مراحل نهایی آزمایش سرعت می‌شود. مهندسان کمپانی بوگاتی این ماشین را با حداکثر سرعت ۴۴۰ کیلومتر در ساعت در مرکز آزمایش Ehra-Lessien شرکت فولکس واگن رانده‌اند.

در واقع بوگاتی Chiron Super Sport نوع لوکس‌تری از مدل Chiron Super Sport 300 محسوب می‌شود که رکورد سرعت بالای ۴۹۰ کیلومتر در ساعت را در سال ۲۰۱۹ به ثبت رسانده بود.

بوگاتی، Chiron Super Sport را آزمایش می‌کند

بوگاتی هنگام آزمایش اتومبیل‌های خود، حداکثر سرعت را کم نمی‌گذارد و تقریبا از ۱۰۰ حسگر اضافی برای ثبت داده‌های مهم از جمله دما و فشار هوا استفاده می‌کند.

بوگاتی Chiron Super Sport از یک موتور ۸لیتری چهارگانه توربو با ۱۵۷۸ اسب بخار که ۱۱۸۰ پوند فوت گشتاور دارد، استفاده می‌کند. همچنین تغییراتی در سیستم انتقال قدرت ایجاد شده است. این تغییر به خودرو امکان می‌دهد تا زمان رسیدن به سرعت ۴۰۳ کیلومتر در ساعت، نیازی به تغییر دنده هفتم نداشته باشد!

در بیانیه اخیر یاچین شوالب، رئیس توسعه شاسی در بوگاتی گفت:

به دنبال آزمایش‌های موفقیت‌آمیز جاده‌ای با سرعت ۳۸۰ کیلومتر در ساعت، اکنون ما در حال اصلاح هندلینگ خودرو با سرعت ۴۴۰ کیلومتر در ساعت هستیم تا به Chiron Super Sport اجازه دهیم با هوشمندی کامل، حتی در این سرعت فوق العاده باورنکردنی عملکرد صحیح و بی‌نقصی ارائه دهد و به راننده حس خوب و مهمتر از همه ایمن در سرعت‌های بسیار بالا ببخشد.

ماشین Chiron Super Sport همچنین دارای بدنه متالیک مانند ۳۰۰+ بوده و قسمت عقب آن کشیده است. در جلوی ماشین تغییراتی مانند شکاف جدید و دریچه‌های خروجی هوا نیز در گلگیرهای جلو دیده می‌شود. این اتوموبیل دارای چرخ‌های منحصر به فرد اسپورت است.

در حالی که بوگاتی فقط ۳۰ نمونه از ۳۰۰+ را قرار است تولید کند، تولید Chiron Super Sport به ۶۰ عدد خواهد رسید.