مشخصات کامل اپل واچ ۷ فاش شد

در
دسته بندی ها: اخبار فناوری

دیجیاتو: اپل واچ ۷ سرانجام هفته گذشته به صورت رسمی معرفی شد اما اپل جزئیات و مشخصات مربوط به ساعت خود را اعلام نکرد. با این وجود اکنون اطلاعات جدیدی فاش شده که برخی مشخصات این دستگاه پوشیدنی را مشخص می‌کند.

اطلاعات جدیدی که توسط یکی از کاربران توییتر فاش شده، اپل واچ ۷ را با سایر مدل‌های اخیر اپل واچ مقایسه می‌کند. نکته مهمی که در اطلاعات منتشر شده وجود دارد این است که اپل واچ ۷ از چیپست جدید S7 بهره می‌برد. طبق توضیحات ارائه شده، چیپست این دستگاه در مقایسه با اپل واچ SE تا ۲۰ درصد عملکرد سریع‌تر را ارائه می‌کند. با این وجود نسل جدید ساعت هوشمند اپل در مقایسه با اپل واچ سری ۶ از نظر عملکرد پردازنده تغییر چندانی نکرده است.

مشخصات کامل اپل واچ ۷ فاش شد
در ادامه به وزن این دستگاه پوشیدنی و حافظه داخلی اپل واچ ۷ اشاره شده که مطابق انتظار قبلی ۳۲ گیگابایت خواهد بود. طبق این اطلاعات، مدل آلومینیومی در دو اندازه ۴۱ و ۴۵ میلی متر عرضه خواهد شد که به ترتیب ۳۲ و ۳۸.۸ گرم وزن دارد. همچنین نسخه فولاد ضد زنگ این ساعت در اندازه‌های مشابه به ترتیب ۴۲.۳ و ۵۱.۵ گرم وزن دارد و در نهایت مدل تیتانیومی ۳۷ یا ۴۵.۱ گرم وزن خواهد داشت.

مشخصات کامل اپل واچ ۷ فاش شد
با این وجود نسل جدید ساعت هوشمند اپل کمی سنگین‌تر از اپل واچ ۶ خواهد بود که با توجه به استفاده از نمایشگر بزرگتر در این مدل‌های جدید کاملا منطقی به نظر می‌رسد.

همانطور که قبلا نیز عنوان شده بود اپل واچ سری ۷ اولین ساعت هوشمند اپل خواهد بود که از گواهی استاندارد IP6X بهره می‌برد. به این ترتیب در مقابل نفوذ گرد و غبار مقاومت می‌کند و حالا می‌توانید با نگرانی کمتری با آن به ساحل بروید؛ البته مقاومت در برابر آب تا عمق ۵۰ متری هم همچنان پابرجا است. همچنین ساعت هوشمند جدید اپل حالا ۳۳ درصد سریع‌تر شارژ‌ می‌شود و به گفته اپل با شارژ ۸ دقیقه‌ای می‌توان از آن به مدت ۸ ساعت استفاده کرد.