نگاهی به تویوتا کمری ۲۰۲۱ با ظاهری جدید

در
دسته بندی ها: اخبار فناوری

کلیک: تویوتا کمری ۲۰۲۱ آن خودروی رنگ بژ روشنی نیست که شاید به خاطر داشته باشید. این نسل از همان ابتدا با فروش بالا و کیفیت خوب دیزاین داخلی و خارجی باعث شد که تویوتا هر سال نسخه جدید آن را تولید کند.

نگاهی به تویوتا کمری ۲۰۲۱ با ظاهری جدید

تویوتا کمری ۲۰۲۱ در صدر خودروهای پرفروش

این خودرو بسیار قابل اطمینان است؛ قیمت مناسبی دارد و ارزش خرید آن به نسبت خودروهای هم‌رده خودش بالاست.

تویوتا کمری چه تغییراتی داشته است؟

تغییرات این خودرو بسیار جزئی است. کمری هیبرید در حال حاضر با تریم XSE در دسترس است که ظاهر اسپرت و فرمان مدل SE را با برخی از ویژگی‌های داخلی برتر مدل XLE ترکیب کرده است.

جدیدترین نسخه مجموعه راهنمای راننده Safety Sense به تویوتا کمری ۲۰۲۱ اضافه شده است که شامل کروز کنترل تطبیقی با قابلیت توقف و حرکت، محور کنترل قوی‌تر، ترمز اضطراری خودکار اتوماتیک با تشخیص عابر پیاده، چراغ‌های جلوی اتوماتیک و هشدار وجود شخصی یا حیوانی روی صندلی عقب می‌شود.

نگاهی به تویوتا کمری ۲۰۲۱ با ظاهری جدید

اندازه صفحه نمایش مولتی‌مدیا نیز از ۸ اینچ به ۹ اینچ افزایش یافته است.

فضای داخلی کمری

فضای داخلی کمری جدید به جز صفحه نمایش مولتی‌مدیا، تقریبا بدون تغییر است. شاید لاین روشن داشبورد کمی بیش از حد کشیده شده است؛ ولی زیبایی خاص خودش را دارد.

نگاهی به تویوتا کمری ۲۰۲۱ با ظاهری جدید

کیفیت اجزای داخلی نیز بالاتر از حد متوسط ​​است. همچنین فضاهای زیادی برای قرار دادن متعلقات وجود دارد.

تویوتا کمری چقدر بزرگ است؟

اگر هوندا آکورد عظیم نبود، تویوتا کمری از نظر فضای داخلی مقام اول را کسب می‌کرد. سقف پایین مدل ۲۰۲۱ ممکن است باعث شود برخی از افراد قد بلند به طرز عجیبی سرشان به سقف نزدیک شود. اما فضای پا بسیار زیاد است.

نگاهی به تویوتا کمری ۲۰۲۱ با ظاهری جدید

صندوق عقب ۱۵.۱ فوت مکعب فضا ارائه می‌دهد که کمتر از هوندا آکورد یا سوناتا است.

مصرف سوخت

تویوتا کمری ۲۰۲۱ با پیشرانه‌های متفاوتی عرضه می‌شود. موتور ۲.۵ لیتری آن ۲۰۳ اسب بخار قدرت و ۱۸۴ پوند فوت گشتاور تولید می‌کند. این خودرو به گیربکس ۸ سرعته اتومات متصل بوده و مصرف سوخت موتور آن ۸.۲ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر است.

موتور دیگر این خودرو V6 است که ۳.۵ لیتری بوده و انحصاری بصورت دیفرانسیل جلو با گیربکس ۸ سرعته اتوماتیک تولید می‌شود. این موتور ۳۰۱ اسب بخار قدرت و ۲۶۷ پوند فوت گشتاور تولید می‌کند. مصرف سوخت این موتور ۱۱ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر است.

پیشرانه کمری هیبرید یک موتور الکتریکی همراه با یک موتور ۴ سیلندر است. آنها مجموعا ۲۰۸ اسب بخار قدرت تولید می‌کنند. مصرف سوخت این موتور ۳.۶ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر است.

رانندگی با تویوتا کمری ۲۰۲۱

همه تصورات پیشین خود را درباره تویوتا کمری فراموش کنید. این خودرو بیش از هر زمان دیگری، فرمان‌پذیری تیزتر و منظم‌تری دارد. درست است که هوندا آکورد و مزدا ۶ خودروهای برتر از دید رانندگان هستند، اما کمری فاصله چندانی با آنها ندارد.

در واقع تویوتا کمری ۲۰۲۱ ظاهرا برای راحتی بیشتر راننده ساخته شده، زیرا مجهز به تکونولوژی تنظیم کننده شاسی بوده و ساختار بدنه و هندلینگ آن نیز تقویت شده است.